Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Lava Group S.C.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie szukamy "OD ZARAZ" kolejnych osób do naszego zespołu młodych ludzi w biurze na Ursynowie. Zapewniamy szkolenie od podstaw.

Wykorzystaj swoją szansę i weź udział w rekrutacji na stanowisko:

Młodszy specjalista/ka ds. sprzedaży

Wybrane osoby będą odpowiedzialne za:

  • obsługę zamówień i ofert w naszym systemie
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • współpracę z innymi działami firmy i klientami przy realizacji zamówień

Oczekujemy:

  • sprawnej obsługi komputera
  • chęci do pracy i rozwoju umiejętności zawodowych oraz podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, początkowe wynagrodzenie podstawowe 2300 złotych netto oraz atrakcyjny system premiowy. Po pół roku średnio 1500 zł, po roku 2500 zł (na rękę)
  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • regularny czas pracy 8:30 - 16:30 pon.-pt.
  • intensywne szkolenia sprzedażowe od podstaw
  • wsparcie młodego zespołu
  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży. Stanowisko asystentki jest gotową drogą do awansu na pracownika działu sprzedaży z zarobkami znacznie powyżej średniej dla branży

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm z branży produkcji i dystryb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 400PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi