Młodszy specjalista ds. sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

• Kontrolowanie, uzupełnianie dokumentacji oraz wysyłka umów
• Opracowywanie umów o współpracę z kontrahentami
• Formułowanie umów kredytowych
• Umieszczanie danych zawieranych umów kredytowych do wniosku w systemie
• Przygotowywanie umów leasingu
• Wprowadzanie informacji scoringowych dla leasingu

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy związanej z administracją
• Znajomość cyklu sprzedaży
• Prawo jazdy kat. B
• Zaangażowanie oraz odpowiedzialność podczas wykonywania zadań administracyjnych
• Wysoka motywacja do nabycia wiedzy i umiejętności
• Komunikatywność i otwartość na nowe zadania
• Dobra organizacja pracy oraz nastawienie na cel

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
• Pracę w miłej atmosferze
• Dostęp do bogatego pakietu benefitów pozapłacowych ManpowerGroup Premium,
w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych oraz usługi prawnicze, a także kuponów rabatowych do sklepów internetowych, pizzerii, restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, teatrów, szkół tańca oraz wielu innych miejsc na terenie całego kraju!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials