Młodszy specjalista ds. sprzedaży

FallWork Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Gdańsk

Agencja FallWork poszukuje młodszego specjalisty ds. sprzedaży usług HR (praca tymczasowa, rekrutacje stałe, specjalistyczne). Szukamy osób, które nie boją się pozyskiwać Klientów. Doświadczenie w branży nie jest wymagane. Gwarantujemy wdrożenie, naukę i wsparcie ze strony doświadczonych Handlowców.

Twój zakres obowiązków

·        aktywne pozyskiwanie Klientów i budowanie z Nimi relacji (diagnoza potrzeb)

·        budowanie własnego portfela Klientów

·        współpraca w ramach organizacji

·        sprzedaż usług HR

Pracodawca oferuje

·        szkolenie stanowiskowe - nie wymagamy doświadczenia w branży

·        konkurencyjne wynagrodzenie (złożone z wynagrodzenia podstawowego + premii miesięcznej)

·        jasny i czytelny system premiowy - premie są co miesiąc!

·        praca w biurze w centrum od poniedziałku do piątku

·        wolne weekendy

·        umowa o pracę lub B2B - Ty decydujesz !

·        narzędzia do pracy

·        wyjazdy integracyjne

·        benefity w postaci karty multisport, ubezpieczenia oraz pakiet Luxmed

·        możliwość awansu po okresie próbnym

Wymagania pracodawcy

·        wcześniejsze doświadczenie w pozyskiwaniu i budowaniu relacji z Klientem biznesowym (w dowolnej branży)

·        wykonywanie tzw. ‘’zimnych telefonów’’

·        systematyczność w realizowaniu działań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.