Młodszy specjalista ds sprzedaży

Elamed Sp. z o.o. Sp. k.

40-203 KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi. Nie przeraża Cię kontakt z klientem i nawiązywanie nowych relacji biznesowych. Jesteś osobą dynamiczną i lubisz pracę pełną wyzwań. Chciałbyś zostać częścią zespołu, który od podstaw tworzy czasopisma branżowe i organizuje eventy dla specjalistów z branży? Ta praca jest dla Ciebie!
W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w redakcji czasopisma na stanowisku:
Młodszy specjalista ds. sprzedaży

Czym będziesz się zajmować?
Będziesz częścią zespołu redakcyjnego, który zajmuje się tworzeniem czasopism branżowych oraz organizacją konferencji specjalistycznych. Do twoich obowiązków należeć będzie:
• podtrzymywanie relacji biznesowych z określoną grupą klientów i doradztwo w zakresie - reklamy w czasopismach branżowych,
• nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,
• realizacja indywidualnych oraz zespołowych planów sprzedaży,
• udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach branżowych - targach, konferencjach

Wymagania

Czego wymagamy?
Nie masz doświadczenia w sprzedaży? Nic straconego! Dla nas liczy się:
• łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
• zdolności negocjacyjne,
• wysoka kultura osobista,
• dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
• prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?
Przede wszystkim pracę w młodym, dynamicznym zespole i szkolenia, które ułatwią proces wdrożenia w obowiązki oraz wieloskładnikowe wynagrodzenie (podstawa oraz system prowizyjny), dzięki czemu masz możliwość wpływu na wysokość swojego wynagrodzenia, a ponadto:
• prywatną opiekę medyczną LUX MED,
• ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
• elastyczne godziny pracy,
• udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

Prezentacja firmy

Elamed

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
prowizja, premia targetowa
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi