Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży, Walidacji Danych oraz Wsparcia Windykacji

POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

Warszawa, mazowieckie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Współpraca z kontrahentami oraz prowadzenie spraw związanych z ewidencją i rozliczaniem sprzedaży usług nawigacyjnych i sprzedaży pozanawigacyjnej.
  • Współpraca z pracownikami Działu i innych komórek organizacyjnych PAŻP w celu prawidłowej realizacji procesów walidacji danych operacyjnych, ewidencji sprzedaży, fakturowania, dystrybucji faktur, wspieranie procesów rozliczeń wpłat i windykacji należności PAŻP z tytułu sprzedaży.
  • Współpraca z CRCO/Eurocontrol w zakresie prowadzenia ewidencji sprzedaży usług nawigacji trasowej fakturowanej w imieniu PAŻP przez CRCO oraz przy ustalaniu stanu rzeczywistego w toku realizacji postępowań reklamacyjnych związanych z usługami nawigacji trasowej. Sporządzanie raportów doraxnych z danych o lotach zafakturowanych przez CRCO.
  • Ciągła weryfikacja aktualności i uzupełnienie w systemie finansowo - księgowym danych niezbędnych do prawidłowego fakturowania i prowadzenia rozliczeń przez PAŻP z tytułu sprzedaży oraz rozpatrywanie reklamacji.
  • Walidacja danych operacyjnych w systemie walidacyjno - sprawozdawczym.
  • Prowadzenie monitoringu sald należności wymagalnych w oparciu o dostępne wewnętrzne źródła informacji, bieżąca kontrola terminowości wpłat od kontrahentów krajowych i zagranicznych oraz tworzenie okresowych raportów w tym zakresie.
  • Udział w procesach uzgadniania oczekiwań użytkownika systemu, wdrażania nowych lub aktualizacji istniejących narzędzi informatycznych wspierających pracę Działu, w szczególności w obszarze ewidencji i rozliczeń sprzedaży, w tym udział w działaniach rozwojowych dotyczących systemu finansowo - księgowego oraz systemu walidacji danych lotniczych.
  • Wsparcie w sporządzaniu statystyk miesięcznych, kwartalnych i rocznych o ruchu lotniczym w FIR Warszawa oraz innych zestawień o ruchu lotniczym na potrzeby innych komórek organizacyjnych PAŻP oraz instytucji zewnętrznych (np. ministerstwo właściwe do spraw transportu, Urząd Lotnictwa Cywilnego).
  • Tworzenie analiz i raportów (regularnych i ad hoc) na temat przychodów ze sprzedaży usług nawigacyjnych oraz sprzedaży pozanawigacyjnej, w tym raportów o ilości operacji i wartości operacji zafakturowanych i innych raportów.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane na kierunku: finanse, lotnictwo, ekonomia, zarządzanie),
  • dla stanowiska Młodszego Specjalisty przy wykształceniu wyższym wstępny staż pracy,
  • co najmniej 18 miesięczny staż pracy u jednego pracodawcy,
  • znajomość działania i charakteru pracy (okres ciągłego zatrudnienia) u jednego pracodawcy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym dobra MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w działaniu przy zachowaniu obowiązujących zasad i procedur wewnętrznych,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • zdolność budowania dobrych relacji i skutecznej komunikacji z partnerami zewnętrznymi i wewnątrz organizacji,
  • umiejętność myślenia analitycznego i kreatywnego,
  • umiejętność szybkiego i ze zrozumieniem zapoznawania się z dokumentami: korespondencją, raportami, instrukcjami, przepisami, regulaminami i warunkami umów,
  • zdolność systematycznego przyswajania i budowania zasobów wiedzy oraz umiejętność i chęć dzielenia się wiedzą ze współpracownikami,
  • umiejętność znajdowania propozycji rozwiązania problemów i uzasadniania proponowanych decyzji

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w branży lotniczej oraz z klientem
  • praktyczna znajomość zasad działania i umiejętność pracy z wykorzystaniem baz danych i systemów klasy ERP/EPM

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 28.02.2020

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.