Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług Szkoleniowo-Doradczych

Centrum Innowacji ProLearning

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Realizacja strategii i planów sprzedaży usług szkoleniowo-doradczych.
• Pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski (B2B).
• Inicjowanie, budowanie i dbałość relacji z Klientami kanałem telefonicznym.
• Rozpoznawanie, zbieranie i definiowanie potrzeb klientów kanałem telefonicznym oraz doradzanie w zakresie proponowanych rozwiązań.
• Tworzenie propozycji i koncepcji ofert dostosowanych do Klienta na podstawie zebranych informacji.
• Prowadzenie negocjacji z Klientami i dostawcami zewnętrznymi.
• Koordynowanie realizacji zleceń od Klientów.
• Rozwijanie pozytywnego wizerunku firmy.
• Prowadzenie dokumentacji i raportowanie działań handlowych.
• Obsługa posprzedażowa Klientów.
• Udzielanie informacji zwrotnych od Klientów wpływając na rozwój oferty firmy.

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe: Mile widziane min 1 rok doświadczenia w branży usługowej lub na podobnym stanowisku, call center.
• Znajomość języków obcych: język angielski od poziomu podstawowego, który jest rozwijany.
• Cechy osobowości: nastawienie na cel, kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność, chęć rozwoju.
• Kwalifikacje i umiejętności: sukcesy sprzedażowe, umiejętności sprzedażowo-negocjacyjne, zainteresowanie branżą szkoleniową i IT.

Prezentacja firmy

Centrum Innowacji ProLearning specjalizuje się w dostarczaniu usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1PLN - 2PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management