Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Usług Rekrutacyjnych

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

FallWork Sp z o.o. certyfikat KRAZ 6231 aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów/-tek na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY USŁUG REKRUTACYJNYCH

Zadania:

Umawianie spotkań handlowych
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w obszarze usług pracy tymczasowej
Analiza potrzeb i doradztwo w zakresie świadczonych usług
Wsparcie sprzedaży w przygotowywaniu ofert handlowych
Aktualizacja bazy klientów w systemie CRM
Bieżąca obsługa klientów

Oferujemy:

Interesującą pracę i możliwość rozwoju w strukturach firmy
Stabilne zatrudnienie
Ciepłe przyjęcie i wsparcie ze strony zespołu
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji
Karta Sportowa Benefit, prywatne ubezpieczenie i opieka medyczna
Przyjazną atmosferę oraz pracę w młodym, dynamicznym zespole

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w sprzedaży usług B2B/obsłudze klienta/ w dziale telemarketingu
Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie oferującej usługi szkoleniowe lub rekrutacyjne
Wysokie zdolności interpersonalne
Motywacja i zdolność szybkiego uczenia
Zainteresowania branżą i usługami HR
Dobra znajomość pakietu MS Office
Dynamizm, zaangażowanie, otwartość i chęć rozwoju