Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Smart Mobile House

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowanie ofert, prezentacji i materiałów marketingowych
  • Negocjowanie warunków umów
  • Monitorowanie i analiza rynku i konkurencji
  • Prowadzenie kampanii marketingowych i promocyjnych w mediach społecznościowych

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność
  • Mile widziana znajomość rynku IT/Rozwiązań mobilnych
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie plus premia uzależniona od efektów pracy
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • Zdobycie doświadczenia we współpracy z klientami polskimi i międzynarodowymi

Prezentacja firmy

Smart Mobile House jest jedną z wiodących agencji mobilnych w Europie. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media