Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Kraków, małopolskie

Smart Mobile House

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowanie ofert, prezentacji i materiałów marketingowych
  • Negocjowanie warunków umów
  • Monitorowanie i analiza rynku i konkurencji
  • Prowadzenie kampanii marketingowych i promocyjnych w mediach społecznościowych

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Komunikatywność, samodzielność, kreatywność
  • Mile widziana znajomość rynku IT/Rozwiązań mobilnych
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie plus premia uzależniona od efektów pracy
  • Pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • Zdobycie doświadczenia we współpracy z klientami polskimi i międzynarodowymi

Smart Mobile House jest jedną z wiodących agencji mobilnych w Europie.

Rozwijamy... interaktywne aplikacje mobilne tworząc relacje między marką a konsumentami.

Nasze działania są tak złożone, jak nasze projekty: Od strategii do projektowania, od technologii do codziennej obsługi klientów oferujemy pełny zakres usług.

Doradzamy, tworzymy strategie marketingowe, efektywnie zarządzamy projektami, tworzymy koncepcje komunikacji i technologii wykonania.

Dążymy do tego aby innowacyjność i oryginalne podejście projektowe oraz otwarta współpraca, oparta na zaangażowaniu wszystkich osób w projekt skutecznie przełożyły się na zadowolenie klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca IT - Sprzedaż , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Praca dla studenta , Praca Obsługa klienta , Praca Marketing / PR / Social Media