Młodszy specjalista ds. Social Media

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (ul. Traugutta 10)

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie mediów społecznościowych (Facebook, LinkedIN, Instagram),
  • tworzenie grafik na potrzeby postów, wydarzeń i inne,
  • podstawowa obsługa strony internetowej na stronie www (publikacja treści),
  • efektywna komunikacja online zgodna z wartościami firmy,
  • prowadzenie kampanii rekrutacyjnych z wykorzystaniem mediów społecznościowych,
  • dbałość o wizerunek firmy w sieci (w tym o opinie),
  • tworzenie i publikowanie artykułów związanych z branżą HR oraz artykułów pozycjonujących,
  • planowanie, realizacja i rozwijanie komunikacji w social media według założonej strategii,
  • współpraca z innymi działami w firmie i wspieranie ich od strony marketingowej (np. tworzenie ofert).

  • masz doświadczenie w prowadzeniu profili na portalach społecznościowych,
  • bardzo dobrze znasz portale społecznościowe (Facebook, Instagram, LinkedIn),
  • znasz program Canva do tworzenia grafik,
  • potrafisz pisać angażujące i ciekawe posty,
  • masz lekkie pióro i perfekcyjnie komunikujesz w języku polskim,
  • potrafisz obsługiwać WordPress"a w podstawowym zakresie,
  • jesteś komunikatywny i posiadasz wysoką kulturę osobistą,
  • dobrze czujesz się na samodzielnym stanowisku oraz wykazujesz inicjatywę,
  • potrafisz stosować nieszablonowe podejście i aktywnie poszukujesz rozwiązań,
  • jesteś osobą zaangażowaną w pracę i chcesz się rozwijać,
  • znasz zagadnienia związane z branżą HR - będzie to dodatkowy atut.

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w centrum miasta w nowoczesnym biurze,
  • umowę o pracę,
  • swobodę działania oraz możliwość samorealizacji zawodowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie,
  • bogaty pakiet dodatkowych benefitów pracowniczych,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, w dłuższej perspektywie również samochód służbowy).

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: biuro@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA