Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Młodszy Specjalista ds. sieci LAN/WAN/FW

Łódź, łódzkie

PGE Systemy S.A.

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Realizacja działań eksploatacyjnych i implementacyjnych w zakresie sieci LAN/WAN w grupie Grupy Kapitałowej PGE
  • Obsługa zgłoszeń i zdarzeń dotyczących usterek sieci LAN/WAN oraz styku sieci LAN/Internet
  • Monitoring infrastruktury sieciowej

Profil idealnego kandydata:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane informatyczne, techniczne lub pokrewne)
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie administrowania sieciami informatycznymi
  • Praktyczna umiejętność konfiguracji przełączników Cisco na poziomie certyfikatu CCNA
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej, również w organizacji rozproszonej geograficznie
  • Gotowość do kilkudniowych wyjazdów służbowych (średnio raz w miesiącu)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski umożliwiający czytanie dokumentacji technicznej

Ze swojej strony gwarantujemy:

  • Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy
  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

PGE Systemy S.A. jest spółką zajmującą się świadczeniem usług teleinformatycznych dla... spółek GK PGE.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting , Praca Inżynieria