Młodszy Specjalista ds. Serwisu- urządzenia gazowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Białystok

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 6000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 45 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:
Nr ref. M/B/2015

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, techniczne – preferowane: mechanika, automatyka
- Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym środowisku;
- Znajomość rysunku technicznego
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych; miejsce pracy poza miejscem zamieszkania
- Prawo jazdy kategorii B;
- Odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań;
- Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej;
- Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office.
- Preferencje zdrowotne do pracy na wysokościach

Obowiązki:

- Realizacja zadań serwisowych w obszarze mechaniki urządzeń gazowych
- Udzielanie wsparcia serwisowego i technicznego dla klientów
- Przeprowadzanie przeglądów planowych oraz napraw limitujących pracę urządzeń gazowych

Oferujemy:

- Pracę na pełen etat,
- Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Pracę na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z podaniem nr ref.: M/B/2015

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.