Młodszy specjalista d.s. SEO

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Artefakt - agencja SEO/SEM poszukuje pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista d.s. SEO
(miejsce pracy: Wrocław)

Zadania:
  • planowanie i realizacja strategii procesu pozycjonowania
  • tworzenie audytów i opracowywanie zaleceń optymalizacyjnych dla stron www
  • analizowanie wyników pozycjonowania i dostosowywanie strategii działań do efektów
  • bieżąca współpracę z klientami w ramach prowadzonych projektów

Oferujemy:
  • dużo szkoleń z zakresu wykonywanych obowiązków
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • atrakcyjne benefity, m.in.: imprezy integracyjne, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie

Wymagania

  • znajomość zagadnień SEO i technologii stron www
  • dobra znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność, systematyczność, samodzielność

Prezentacja firmy

Artefakt to interaktywna agencja marketingowa, której podstawowymi obsza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media