Młodszy Specjalista ds. rozwoju pracowników i organizacji - Wrocław

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

Wsparcie rekrutacji, w tym w obszarze IT:

  • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń,
  • selekcja kandydatów,
  • umawianie kandydatów na spotkania i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,
  • udzielanie kandydatom informacji zwrotnych,
  • przygotowywanie raportów z zakresu prowadzonych spraw rekrutacyjnych,
  • wspieranie działań rozwojowych: organizacja szkoleń, przygotowywanie raportów i zestawień budżetowych, rozliczanie faktur, obsługa platformy e-learningowej, organizacja praktyk i staży,
  • pozostałe czynności administracyjne związane z obsługiwanym obszarem.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe w zakresie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi, HR partnerstwa i itp,
  • minimum roczne doświadczenie we wspieraniu i prowadzeniu rekrutacji w obszarze IT,
  • orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego oraz koncentracja na wysokiej jakości pracy,
  • dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • bardzo dobra znajomość MS Office - w tym excel,
  • mile widziana znajomość systemów SAP oraz metod i narzędzi wyszukiwania kandydatów,
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy oraz wysoka kultura osobista,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej.

Mile widziane : doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań z obszaru HR

Pracodawca oferuje:

  • pracę w dużej korporacyjnej firmie z branży energetycznej,
  • ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę oraz możliwość poszerzenia doświadczenia w zakresie rekrutacji, a także poznania nowoczesnych narzędzi niezbędnych w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia kwartalna oraz dodatkowe świadczenia, Pracownicze Plany Kapitałowe,
  • dostęp do platformy e-learningowej oraz szkolenia, kursy oraz inne formy kształcenia, pozwalające na podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
  • do wyboru pracę w czasie nominalnym lub równoważnym oraz możliwość pracy w systemie hybrydowym.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV).

W aplikacjach prosimy KONIECZNIE umieścić zgodę:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Chorzowskiej 44C, 44-100 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 10301

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja