Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Warszawa, mazowieckie

Media Markt

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • rozliczanie warunków handlowych wynikających z podpisanych umów, porozumień,
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych,
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • raportowanie

Oferujemy:

  • Wyjątkową atmosferę i pracę pełną wyzwań.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek rodzinny, karta sportowa/ karta lunchowa, dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego, oraz świeże owoce w każdym tygodniu i pyszną kawę.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia.
  • Rozwój w dynamicznej międzynarodowej organizacji.

Wymagania

  • znajomość MS Excel na poziomie min. średnio zaawansowanym,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • skrupulatność, dokładność, konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych,... oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse