Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń

Media Markt

Warszawa, mazowieckie

Media Markt
Czekamy na Ciebie, dołącz do zespołu MEDIA MARKT!
Chcesz mieć ciekawą pracę, w której nigdy się nie nudzisz? Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie, z którymi pracujesz? Świetnie się składa bo aktualnie do naszego sklepu MEDIAMARKT w Warszawa poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Media Markt

Opis stanowiska:

  • rozliczanie warunków handlowych wynikających z podpisanych umów, porozumień,
  • monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze,
  • uzgadnianie kont (weryfikacja faktur, wprowadzanie danych do systemu),
  • rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach,
  • kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych,
  • udział w zamknięciu miesiąca/roku,
  • raportowanie

Oferujemy:

  • Wyjątkową atmosferę i pracę pełną wyzwań.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek rodzinny, karta sportowa/ karta lunchowa, dofinansowanie nauki języka angielskiego lub niemieckiego, oraz świeże owoce w każdym tygodniu i pyszną kawę.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia.
  • Rozwój w dynamicznej międzynarodowej organizacji.
  • znajomość MS Excel na poziomie min. średnio zaawansowanym,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • skrupulatność, dokładność, konsekwencja w działaniu,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.