(Młodszy) Specjalista ds. Rozliczeń i Analiz

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Prowadzenie procesu weryfikacji rozliczeń dotyczących zużycia energii elektrycznej, gazu, ciepła oraz wody (weryfikacja merytoryczna rozliczeń, wyjaśnianie rozbieżności z Kontrahentami, prowadzenie procesu reklamacji, odpowiedzialność za kompletność dokumentów w systemie w zakresie powierzonego obszaru).
  • Analiza zapisów umów i innych dokumentów dotyczących zakupu energii elektrycznej i gazu.
  • Raportowanie do Klientów w zakresie powierzonego obszaru oraz wykonywanie na rzecz Klientów zleconych analiz.
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji na użytek wewnętrzny i zewnętrzny, z zastosowaniem systemów wewnętrznych firmy, jak również poprzez wykorzystanie pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Współpraca ze sprzedawcami energii elektrycznej i paliwa gazowego oraz z Klientami firmy.
  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe, a w szczególności absolwenci oraz studenci ostatnich roczników studiów (preferowany kierunek: ekonomia, finanse)
  • Dobrej, praktycznej znajomości pakietu MS Office – szczególnie Excela.
  • Łatwości w posługiwaniu się systemami IT.
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zamiłowania do pracy z liczbami.
  • Dokładności, odpowiedzialności oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Dobrej organizacji pracy (ustalanie priorytetów, planowanie, etc.).
  • Komunikatywności i miłego sposobu bycia.

Co oferujemy?

  • Realny rozwój umiejętności w obszarze energetyki, kontrolingu, rozliczeń.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji w pobliżu dworca kolejowego oraz stacji metra.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku „Aplikuj”. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Energetyka, Praca Obsługa klienta