Specjalista ds. rozliczeń (branża energetyczna)

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Cześć, jesteśmy Jobs+, od kilkunastu lat łączymy naszych klientów z najlepszymi kandydatami w duchu przyjaznej rekrutacji.

Dziś wspieramy renomowanego dostawcę skroplonego gazu ziemnego LNG oraz gazu ziemnego sieciowego, który oferuje hurtowe dostawy LNG do dystrybutorów oraz odbiorców końcowych posiadających instalacje regazyfikacyjne.

Poszukujemy nowego Pracownika do dwuosobowego Działu Rozliczeń, który zaopiekuje się procesem fakturowania klientów krajowych i zagranicznych, a także będzie odpowiadać za przygotowywanie sprawozdań i różnego rodzaju dokumentów związanych z obrotem gazem ziemnym.

Twoje zadania:

• cykliczne wystawianie faktur dla klientów

• sporządzanie dokumentów na potrzeby urzędów, w tym URE

• prowadzenie sprawozdań w obszarze gazu ziemnego do Ministerstwa Energii, GUS, ARE itp.

• koordynowanie dokumentacji certyfikującej dot. kontroli nad jakością gazu LNG

• prowadzenie ewidencji notowań paliw płynnych, gazu ziemnego i walut

• bieżąca współpraca z Działem Zakupu

• wsparcie Działu Sprzedaży

• bieżące przygotowywanie analiz

Aplikuj, jeśli:

• bardzo dobrze posługujesz się Excelem

• masz pierwsze doświadczenie w rozliczaniu odbiorców gazu ziemnego lub energii elektrycznej

• znasz j. angielski na poziomie umożliwiającym komunikację z zagranicznym kontrahentem

• jesteś osobą skrupulatną o wysokich zdolnościach analitycznyc

Oferujemy:

• długoterminowe zatrudnienie w ramach umowy o pracę (umowa bezpośrednio z Pracodawcą)

• pracę od pn do pt w godzinach 9.00-17.00

• bogaty pakiet opieki medycznej (w tym stomatologia)

• dofinansowanie do karty sportowej (70%)

• lekcje językowe w biurze (j. angielski i rosyjski) - 2 razy w tyg. po 90min.

• pełne wdrożenie stanowiskowe i wsparcie doświadczonego zespołu

Jeśli Excel to Twój konik, a w obsłudze klienta czujesz się jak ryba w wodzie, nie wahaj się ani chwili! Prześlij do nas swoje CV i daj nam się poznać:)

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Energetyka