Młodszy Specjalista ds. rekrutacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • Pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie)

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji - min. 6 miesięcy
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą direct search
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2) - warunek konieczny
  • Kreatywność oraz silna motywacja do dalszego rozwoju w obszarze rekrutacji
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Administrowanie bazą kandydatów i jej aktualizowanie
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami
  • Selekcja aplikacji oraz screening kandydatów
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą direct search
  • Kontakt z managerami w zakresie prowadzonych rekrutacji
  • Kontakt z kandydatami oraz członkami zespołów w j. angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy