Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketing oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. Od 2009 roku tworzymy dynamiczny i profesjonalny zespół ponad 50 specjalistów, który integruje produkcję, technologię i media w spójną całość tworząc efektywne narzędzia sprzedaży online.

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych (identyfikowanie kandydatów, wstępna selekcja CV, prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych i/lub interview)
  • Nawiązywanie dobrych relacji z Kandydatami
  • Przygotowywanie i redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Administrowanie oraz raportowanie działań rekrutacyjnych
  • Ścisła współpraca z hiring managerami
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu we wstępnej selekcji kandydatów.

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia w rekrutacji
  • Umiejętność rekrutowania kandydatów z wykorzystaniem social media, portali specjalistycznych oraz metody direct search
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu nowych relacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Otwartość, entuzjazm oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie przynajmniej jedną z wymienionych branż: reklama online, marketing, ecommerce, nowe technologie.

Oferujemy:

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój technologii w strukturach firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport,
  • Wsparcie doświadczonych osób
  • Narzędzia rekrutacyjne i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Odpowiedzialna praca z realnym wpływem na biznes
  • Pyszną kawę
Intredo