Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, by na całym świecie być partnerem dla klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

W Polsce, w ramach grupy, działa Isobar Poland Group (agencje Isobar oraz Lubię to – linked by Isobar i hub technologiczny Hypermedia – linked by Isobar), domy mediowe Carat i Vizeum, Grupa RED8, agencja OHH Posterscope, agencja performance marketingu iProspect, realizujący projekty z zakresu programmatic Amnet oraz agencja Amplifi.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Zakres obowiązków:

  • docieranie i networking kandydatów, głównie metodą direct search;
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania talentów;
  • przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych;
  • selekcja dokumentów aplikacyjnych;
  • organizacja i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych;
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z kandydatami;
  • wsparcie w organizacji wydarzeń promujących Dentsu Aegis Network jako pracodawcę;
  • cykliczne raportowanie przebiegu procesów rekrutacyjnych.

Oczekujemy:

  • minimum półrocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych;
  • doświadczenia w efektywnym prowadzeniu poszukiwań metodą direct search;
  • pasji i zaangażowania w rozwój metod aktywnego dotarcia do najlepszych kandydatów;
  • gotowości do pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku;
  • umiejętności efektywnego organizowania pracy;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. poziom minimum B2).
  • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji rekrutacyjnej.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy i pomocną dłoń w każdej sytuacji;
  • pracę w profesjonalnym zespole HR, możliwość uczenia się od najlepszych;
  • pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym oraz Day Care – miejscem opieki i zabawy dla dzieci;
  • bogaty pakiet otwartych szkoleń;
  • możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt B2B;
  • hektolitry pysznej, gorącej kawy!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci De... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta