Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Industrial Recruitment Company Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

  • aktywny udział w procesie rekrutacji i selekcji kandydatów chętnych do podjęcia pracy za zagranicą;
  • przyjmowanie aplikacji kandydatów do pracy oraz informowanie o aktualnych ofertach;
  • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji;
  • budowanie i aktualizacja danych w bazach kandydatów;
  • kontakt z pracodawcą i klientami z Holandii;
  • utrzymywanie i budowanie relacji z kandydatami;
  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna do kontaktu z klientami);
  • umiejętność pracy zarówno w zespole, jak i indywidualnie;
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na realizację celu;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • znajomość środowiska  Microsoft Office;
  • dyspozycyjność i elastyczność (również telefoniczna poza godzinami pracy);
  • nie wymagamy doświadczenia w zawodzie.

Prezentacja firmy

IRC specjalizuje się w rekrutacji na rynek holenderski głównie dwóch gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja