Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji ze znajomością języka angielskiego

HRBC GROUP SP. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Praca zdalna lub praca w biurze w Krakowie / Warszawie

Zadania:

• udział w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z Wielkiej Brytanii i Irlandii

• realizacja rekrutacji na stanowiska w branży medycznej i farmaceutycznej

• budowanie bazy kandydatów przy wykorzystaniu różnych metod dotarcia do nich

• poszukiwanie nowych źródeł skutecznej rekrutacji

• selekcja CV oraz prowadzenie rozmów rekrutacyjnych

• publikowanie ogłoszeń na portalach

• efektywne zarządzanie bazą kandydatów w systemie wspierającym proces rekrutacji

• bezpośrednia współpraca z Klientem w zakresie koordynacji procesów rekrutacyjnych oraz zatrudnienia pracowników – kontakt w języku angielskim

• sprawna współpraca z innymi działami w firmie

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i niekorporacyjnej strukturze

• rynkowe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy dotyczącej naszej branży

• dostęp do prywatnej opieki medycznej

• pracę zdalną z możliwością pracy w jednym z naszych biur (Kraków, Warszawa)

• możliwość współpracy z doświadczonym zespołem specjalistów

• pełne wsparcie i szkolenie ze strony przełożonego

Wymagania

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów rekrutacyjnych

• pozytywne nastawienie i zaangażowanie w realizowane projekty

• wysoka kultura osobista oraz umiejętność budowania relacji z klientem oraz kandydatami

• mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Rekrutacyjnej lub/i zainteresowanie obszarem rekrutacji oraz nowoczesnych narzędzi HR.

KLAUZULA INFORMACYJNA:

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Mogilskiej 100, 31-546 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.interimax.com.

2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iodo(małpka)hrbcgroup.eu.

3. Dane w postaci wizerunku będą publikowane na naszych stronach internetowych i profilach społecznościowych w celu promocji działalności firmy i budowania jej wizerunku, co stanowi prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6.1.f RODO). Uzasadniony interes Administratora opiera się m.in. na wyrażonej przez Państwa zgodzie na rozpowszechnianie wizerunku, wynikającej z przepisów Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wyrażenie zezwolenia jest dobrowolne, a jego niewyrażenie nie powoduje wobec Państwa negatywnych konsekwencji.

4. Dane w postaci wizerunku mogą być ujawnione naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom świadczącym usługi wsparcia informatycznego, usługi prawne, usługi konsultacyjne i audytowe

5. W przypadku publikacji w mediach społecznościowych, dane mogą być przekazywane do państw trzecich zgodnie z zasadami mediów społecznościowych m.in. Facebooka i Instagrama. Podmioty te przystąpiły do tzw. Tarczy Prywatności - Privacy Shield, która gwarantuje odpowiedni poziom bezpieczeństwa danych osobowych.

6. Dane w formie wizerunku oraz dane niezbędne do udokumentowania wyrażonego zezwolenia na publikację będziemy przetwarzać do momentu zgłoszenia Państwa sprzeciwu, wycofania zgody na rozpowszechnianie wizerunku, ustania celów przetwarzania lub do momentu ustania ewentualnych roszczeń.

7. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy