Młodszy specjalista ds. rekrutacji z językiem czeskim

INVENT

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

INVENT jest wiodącą firmą świadczącą usługi inwentaryzacyjne na terenie wielu państw w Europie, stale zwiększającą zasięg swoich usług.

W związku z planami rozwojowymi poszukujemy do siedziby firmy we Wrocławiu:

Młodszego specjalistę ds. rekrutacji z językiem czeskim

Miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: CZ/2018

ZAPRASZAMY OSOBY:

  • Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania

  • znasz język czeski
  • chcesz zdobyć doświadczenie
  • posiadasz min. wykształcenie średnie
  • sprawnie obsługujesz pakiet MS Office oraz urządzenia biurowe
  • umiejętnie radzisz sobie w sytuacjach kryzysowych i nie boisz się podejmować samodzielnych decyzji
  • potrafisz zorganizować własną pracę
  • konsekwentnie osiągasz postawione cele

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • telefoniczną rekrutację pracowników w języku czeskim
  • kontrolę oraz archiwizację dokumentów
  • rozliczanie kosztów podróży służbowej
  • obsługę narzędzi niezbędnych do rekrutacji
  • wspieranie przełożonych w bieżących działaniach
  • stały kontakt z zespołem pracującym za granicą oraz innymi działami firmy
  • wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych

W ZAMIAN DAJEMY:

  • zatrudnienie w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00
  • umowę dostosowaną do potrzeb
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miłą atmosferę
  • wyjazdy i spotkania integracyjne

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj" w temacie wpisując nr referencyjny CZ/2018

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Spółka INVENT świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja