Młodszy specjalista ds. rekrutacji z j. rosyjskim

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. rekrutacji ze znaj. języka rosyjskiego

- samodzielne, skuteczne prowadzenie rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla na rynkach wschodnich
- zarządzanie i aktywne budowanie bazy kandydatów
- wsparcie działań administracyjnych i logistycznych związanych z relokacją i zatrudnianiem kandydatów
- udział w planowaniu działań rekrutacyjnych
- redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
- selekcja CV w celu weryfikacji kompetencji i doświadczenia kandydatów
- poszukiwanie nowych źródeł i metod rekrutacji

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego
- niezbędne narzędzia pracy
pakiet socjalny (kartaMultiSport, prywatna opieka medyczna)

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny– codzienna praca w tym języku)
- mile widziana dobra znajomość języka ukraińskiego
- doświadczenie w rekrutacji pracowników
- pomysłowość i kreatywność w podejściu do własnej pracy
- doskonałe umiejętności organizacyjne
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
- umiejętność pracy pod presją czasu
czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja