Młodszy specjalista ds. rekrutacji IT

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy
  • Wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Budowanie długofalowych relacji z kandydatami
  • Udział w targach pracy, wydarzeniach związanych z rekrutacją
  • Prowadzenie działań budujących pozytywny wizerunek firmy na rynku IT

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji specjalistów IT;
  • znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów;
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z kandydatami;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy;
  • otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę;
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole;
  • stałe wynagrodzenie + system premiowy;
  • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej;
  • dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej;
  • długoterminową współpracę;
  • owoce w biurze;
  • kawę i herbatę cały czas;
  • niepowtarzalną atmosferę;
  • spotkania integracyjne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media