Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, będziesz odpowiadać za:

• współpracę z klientem w zakresie analizy jego potrzeb, zaplanowania oraz realizacji projektu rekrutacyjnego
• kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych w obrębie pracy tymczasowej
• redagowanie ofert pracy oraz poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
• zarządzanie bazą kandydatów oraz wsparcie przy procesie zatrudniania
• budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji z klientami / kandydatami / pracownikami

OCZEKIWANIA

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

• Twoją mocną stroną jest efektywna komunikacja i umiejętność budowania relacji
• w przypadku napotkania trudności sam wymyślasz i proponujesz nowe rozwiązania, koncentrując się w pełni na działaniu
• skutecznie pracujesz pod presją czasu, potrafisz wyznaczać priorytety i realizować wiele zadań w zbliżonych terminach
• posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnich latach studiów (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia)
• masz czynne prawo jazdy kat. B
• zależy Ci na rozwoju i zdobywaniu doświadczenia w branży HR

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• po okresie próbnym system premiowy uzależniony od efektów pracy
• profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
• warunki pracy stwarzające możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR
• pracę w przyjaznym i funkcjonalnym biurze w centrum Wrocławia

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.