Młodszy specjalista ds. reklamacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w międzynarodowym środowisku,
- możliwość korzystania z pakietu opieki medycznej LUXMED,
- pracę w centrum miasta -plac Bema,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Oczekujemy:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomości postępowania cywilnego, prawa spadkowego, postępowania upadłościowego,
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
- umiejętności tworzenia i redagowania pism,
- mile widziane wykształcenie kierunkowe: - prawo, administracja, ekonomia, finanse i rachunkowość

Zadania:
- klasyfikacja oraz rozstrzyganie reklamacji i wniosków składanych przez osoby zadłużone, pełnomocników, a także urzędy,
- konstruowanie odpowiedzi w formie pisemnej - udzielanie wyjaśnień, rozpatrywanie wniosków w oparciu o analizę etatu postępowania sądowo-egzekucyjnego,
- kontakt z instytucjami zewnętrznymi,
- kontrolę odpowiedzi na reklamacje i wnioski pod kątem formalnym i merytorycznym,
- współpracę z klientami oraz z pozostałymi pracownikami zespołu oraz innych działów.

Osoby zainteresowane zapraszam do złożenia aktualnego CV.

Numer referencyjny: MSR/03/2019/WRC/MS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.