Młodszy Specjalista ds. Reklamacji

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rejestracja reklamacji
  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów
  • Przekazywanie i kierowanie reklamacji
  • Rejestrowanie przebiegu reklamacji
  • Dbałość o terminowość rozpatrzenia reklamacji
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych z obszaru reklamacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki finansowe i administracyjne
  • Min. roczne doświadczenie w obsłudze reklamacji
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze Klienta
  • Znajomość podstawowych przepisów dotyczących prawa podatkowego w zakresie wystawiania faktur vat będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową
  • Wynagrodzenie 3200 brutto plus 800 zł brutto premia uzależniona od wyników pracy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.