Młodszy Specjalista ds. Raportowania i Analiz

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, polskiej firmy usługowej działającej na terenie całej Polski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Raportowania i AnalizMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • prowadzenie analiz systemów prowizyjnych
  • sporządzanie analiz sprzedaży
  • kontrola przychodów, kosztów, realizacji celów budżetowych zgodnie z przyjętymi planami
  • rozliczanie faktur kosztowych
  • procesowanie dokumentów personalnych
  • tworzenie i aktualizacja procedur oraz dokumentów firmowych

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel (tabele przestawne, funkcje)
  • mile widziani studenci kierunków ekonomicznych i finansowych
  • wysokie umiejętności analizy liczbowej
  • skrupulatność, sumienność, komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w analizach sprzedaży

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w firmie o uznanej pozycji na rynku z wysokimi standardami pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Elastyczne formy zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.