Młodszy Specjalista ds. Przelewów Bankowych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem naszej firmy oraz pozyskaniem nowych projektów do działu HRK Payroll Consulting, poszukujemy osoby, która chce zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Przelewów Bankowych.

Młodszy Specjalista ds. Przelewów BankowychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wprowadzanie płatności do systemu bankowego,

  • Współpraca z Klientami oraz dostawcą bankowym w ramach obsługi subkont Klientów,

  • Generowanie i księgowanie wyciągów w systemie banku,

  • Obsługa bieżących płatności, poprzez wyjaśnienia stanu subkont,

  • Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby klienta oraz wewnętrzne.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie we wprowadzaniu płatności w różnych bankach,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w outsourcingu w obszarze płatności, księgowań, obsługi przelewów,

  • Znajomość systemów finansowo – księgowych,

  • Umiejętność pracy w zespole, kontaktów z osobami na różnych szczeblach organizacji,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne,

  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania.

Oferujemy pracę w renomowanej organizacji na rynku outsourcingu payrollowego, stabilną pracę oraz możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.