Młodszy Specjalista ds. Promocji i Trade Marketingu

Paged Pisz Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilną finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników. Do naszego zespołu obecnie poszukujemy

Młodszego Specjalisty ds. Promocji i Trade Marketingu
Miejsce pracy:
Pisz, Morąg, Warszawa
Nr ref: SPTM/06/19

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Opracowywanie rocznych planów marketingowych oraz administrowanie budżetem marketingowym
  • Tworzenie i monitorowanie operacyjnych planów promocyjnych i komunikacyjnych
  • Planowanie i organizacja kampanii promocyjnych
  • Planowanie i współorganizacja szkoleń produktowych dla odbiorców
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz trendów konsumenckich
  • Uczestnictwo i współorganizacja stoisk targowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, związane z marketingiem
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, inne języki europejskie będą dodatkowym atutem
  • Znajomość narzędzi marketingowych wykorzystywanych we współpracy z biznesem
  • Pasja w działaniu i entuzjazm na co dzień
  • Łatwość i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji oraz nastawienie na współpracę
  • Samodzielność i odwaga w działaniu
  • Nastawienie na rezultat i proaktywność w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Doskonała komunikacja, umiejętność dopasowania komunikatu do odbiorcy, dojrzałość w pracy z osobami na różnych poziomach w organizacji
  • Wysokie zdolności analityczne i dobra znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na różnorodne zadania (nowatorskie, ale również na codzienną pracę administracyjną)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Dodatkowa opieka medyczna na terenie całego kraju
  • Możliwość rozwój zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Biuro / Dokumentacja