Opis stanowiska pracy

Mimo optymalizacji oraz automatyzacji procesów wewnętrznych jesteśmy przekonani, że w centrum każdego procesu stoi człowiek.
Młodszy kierownik projektu odkrywa fascynujący świat relacji klient«»VEROLING«»dostawca. Odpowiada za realizację wszystkich kroków projektu tłumaczeniowego dążąc do osiągnięcia mistrzostwa w zarządzaniu projektami. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do nas i pokazać, jak rozwinąć swój potencjał pracując w BT VEROLING.

Oferujemy długotrwałą współpracę. Wymagania i opis zadań znajdują się poniżej.

Obowiązki młodszego kierownika projektów

  • Efektywna komunikacja zarówno z klientami, jak i dostawcami
  • Koordynacja, planowanie oraz organizacja wszystkich etapów projektu tłumaczeniowego od początku do końca
  • Zarządzanie czasem i budżetem projektu (marża)
  • Obsługa klienta, w tym zarządzanie zasobami klienckimi (pamięci tłumaczeniowe, glosariusze, słowniki, pliki referencyjne, przewodniki stylistyczne), regularne badania zadowolenia
  • Tworzenie zespołów tłumaczeniowych i zarządzanie nimi
  • Podstawowa księgowość (sprawdzanie zgodności zleceń od klientów i podsumowań prac (PO) od tłumaczy, wystawianie faktur, obsługa płatności klientów i dostawców)
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Dzień pracy młodszego kierownika projektów

Jeden obrazek zamiast 1000 słów ;)

Oferujemy:

  • NIE „KORPO”! :) Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, gdzie Twoje pomysły nie są lekceważone.
  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb (½, ⅔, ¾, pełny wymiar)
  • Pakiet szkoleń, dostęp do literatury branżowej, najnowszego oprogramowania i innych zasobów umożliwiających rozwój
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + miesięczne bonusy adekwatne do wkładu pracy i wskaźników perfonalnej efektywności (KPI)
  • Międzynarodowe środowisko, praca w dobrze skomunikowanej, a zarazem zielonej części krakowskiego Podgórza
  • Karta Multisport
  • Paczki na święta i nagroda roczna
  • Program pożyczek i zapomóg
  • Możliwość dofinansowania nauki języków obcych
  • Możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
  • Wyjazdy integracyjne oraz imprezę karnawałową
  • Świeże owoce każdego dnia

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • znajomość zasad sprzedaży w segmencie B2B
  • dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • podzielanie wartości, które cenimy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zorientowanie na klienta
  • asertywność, umiejętność wpływania na innych oraz argumentowania własnych decyzji
  • energia i dynamizm w działaniu, determinacja, samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie
  • dobra znajomość narzędzi IT (poczta elektroniczna, Microsoft Office/OpenOffice, bazy danych)

Prezentacja firmy

Klienci Biura Tłumaczeń VEROLING to duże międzynarodowe spółki oraz wyma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja