Młodszy Specjalista ds. Projektów Konstrukcji Żelbetowych

CMC Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, Toruń, praca zdalna, kujawsko-pomorskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń, praca zdalna

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie rysunków technicznych oraz specyfikacji materiałowej dla przypisanych projektów/zleceń
  • Zapewnienie zgodności projektów/rysunków technicznych ze standardami branżowymi i firmowymi
  • Analiza dokumentacji i specyfikacji inżynieryjnej
  • Praca w środowisku CAD
  • Prowadzenie dokumentacji i archiwizowanie prowadzonych projektów

Wymagania:

  • Znajomość AutoCAD
  • Umiejętność czytania i analizy rysunku technicznego, planów budowlanych i specyfikacji materiałowych
  • Doświadczenie i praktyczna znajomość projektowania zgodnie z branżowymi standardami będzie dodatkowym atutem
  • Niezbędna znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym
  • Umiejętność swobodnego przeliczania jednostek miar i wag
  • Umiejętności organizacyjne
  • Rozwinięte kompetencje wielozadaniowości
  • Dokładność, terminowość, samodzielność

Oferujemy:

  • Pracę od marca 2023
  • Pełny trening w zakresie wykonywanej pracy (3 miesiące - stacjonarnie w Katowicach)
  • Pracę zdalną/hybrydową w godzinach 10:00- 18:00 (po realizacji treningu)
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, bilety do kina, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy