Młodszy Specjalista ds. Procesu Zakupowego

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Współpraca z lokalnym i globalnym zespołem w zakresie aktualizacji procedur zakupowych.
  • Wsparcie w celu usprawniania procesów w dziale zakupów.
  • Przeprowadzanie wewnętrznych kontroli i audytów
    w dziale zakupów.
  • Współpraca z działem Finansów - przygotowywanie raportów wyników działu.
  • Opracowywanie i analiza różnorodnych raportów i trackerów.
  • Wsparcie przy tworzeniu budżetu zakupowego.

WYMAGANIA
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub finansowe.
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane: w dziale finansów, zakupów lub kontroli wewnętrznej).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Power Point)
  • Wysokie zdolności analityczne, komunikacyjne i organizacyjne.

OFERUJEMY
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku.
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive.
  • Liczne szkolenia, zajęcia językowe.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Dodatkowa opieka medyczna.
  • Bogaty pakiet socjalny ("wczasy pod gruszą", karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów).
  • Atrakcyjny system wyróżnień pracowników.
  • Imprezy integracyjne.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony.

Prezentacja firmy

Nexteer Automotive Poland jest polskim oddziałem Nexteer Automoti... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria