młodszy specjalista ds. procesowania sprzedaży na CEE

Randstad Polska Sp. z o.o.

Balice, małopolskie

Dla Klienta - Mitshubishi Electric , firmy z 100 letnim doświadczeniem w branży automatyki przemysłowej, zapewniającej prestiż w środowisku oraz w dostępie do nowych technologii , poszukujemy młodszego specjaisty ds. procesowania sprzedaży na CEE

Balice
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • praca w pełnym wymiarze czasy pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku ( Klienci na terenie CEE)
  • możliwość nabrania doświadczenia w zespole ekspertów
  • wynagrodzenie podstawowe
  • premie kwartalne
  • dodatek do dojazdów 200 PLN / mc
  • kartę Multisport
  • pakiet medyczny Lux Med
  • dostęp do platformy szkoleniowej UDEMY
  • dofinasowanie do studiów 50 %
  • finansowanie kursu językowego w 100 %
  • współpraca z działem sprzedaży, księgowości oraz magazynem
  • współpraca z Klientem zewnętrznym
  • obsługa zamówień oraz wystawianie dokumentów dotyczących sprzedaży
  • obsługa procesu sprzedaży ( kontrola rozrachunków, wystawianie dokumentacji, obsługa zwrotów i reklamacji, bieżąca komunikacja z Klientem)
  • praca w środowisku programu SAP CRM
  • sumienności i dokładności
  • terminowego wykonywania zadań
  • radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 (w mowie i piśmie)
  • umiejętności współpracy z klientem zewnętrznym i wewnętrznym (odpowiadanie na maile, zapytania telefoniczne, poszukiwanie rozwiązań)
  • zaangażowanie

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47