Młodszy Specjalista ds. Prawnych (dział reklamacji)

Morele.net Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnych i zaangażowanych pracowników do Działu Reklamacji na stanowisko:

Młodszego specjalisty ds. prawnych

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net .
Współtwórz z nami Morele.net - najszybciej rozwijający się sklep internetowy. APLIKUJ!

Zakres obowiązków:

- Rozpatrywanie reklamacji klientów

- Przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje klientów (system zapytań, mail), a także odpowiedzi na pisma do Sądów, Organów Nadzoru Zewnętrznego, Rzeczników

- Przestrzeganie przyjętych norm jakościowych i ilościowych

- Monitorowanie obiegu oraz terminowości wyjaśniania i opiniowania reklamacji

- Zapewnienie sprawnej obsługi klientów reklamacyjnych

Oferujemy:

- Pracę od poniedziałku do piątku

- Możliwość rozwoju i awansu do innych działów – system szkoleń oraz rekrutacje wewnętrzne

- Pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa

- Wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz osiąganych rezultatów – podstawa + premia

- Dodatkowo - karta sportowa

Wymagania

- Student/absolwent prawa lub kierunku pokrewnego

- Dobra znajomość przepisów dotyczących procedur reklamacyjnych – prawo konsumenta, prawo przewozowe, Kodeks Cywilny

- Doświadczenie w obsłudze klienta

Mile widziane:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Status studenta (tryb zaoczny)

Prezentacja firmy

Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura