Młodszy specjalista ds. postępowania egzekucyjnego

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Sp. k.

02-017 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pracując na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a m.in. za:
- monitorowanie spraw na etapie postępowania egzekucyjnego poprzez kontakt telefoniczny/korespondencyjny
z komornikami,
- przygotowywanie projektów prostych pism procesowych oraz odpowiedzi na pisma komorników,
- rejestrację informacji o statusie sprawy w systemie informatycznym,
- ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej w systemie informatycznym kancelarii,
- monitorowanie terminowości i skuteczności działań w powierzonych sprawach.

Oferujemy:
- możliwość nauki i rozwoju w obszarze prawa w renomowanej Kancelarii w Warszawie,
- elastyczne godziny pracy,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- benefity w postaci np. prywatnej opieki medycznej dofinansowywanej przez pracodawcę, owocowych poniedziałków,
- pracę w centrum miasta, w dogodnym punkcie komunikacyjnym.

Wymagania

- student/absolwent uczelni wyższej na kierunku prawo,
- pierwsze doświadczenia (praca/praktyki/staże) – mile widziane doświadczenie w zakresie windykacji należności na etapie komorniczym,
- dyspozycyjność do pracy na pełen etat,
- nastawienie na rozwój oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura