Młodszy specjalista ds. planowania zapotrzebowania materiałowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową przez agencję pracy Manpower
  • Zatrudnienie na okres min. 6 miesięcy z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Praca w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Praca w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 1 rok
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego min. na poziomie B1
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
  • Znajomość systemu SAP ERP - mile widziana

Zadania:

  • Zamawianie materiałów z grupy WAGO
  • Zlecanie zakupu materiałów od dostawców zewnętrznych
  • Dopasowywanie terminów zamówień w zależności od aktualnego zapotrzebowania
  • Kasowanie niepotrzebnych zamówień
  • Definiowanie i weryfikacja standardowych ilości do zamówienia
  • Zakładanie danych z obszaru dyspozycji dla nowo tworzonych wyrobów
  • Weryfikacja i dopasowywanie danych w przypadku zmian materiałowych
  • Współpraca z planistami produkcji w celu zapewnienia terminowej dostępności części
  • Zapytania dot. terminów dostaw
  • Dopasowywanie form transportów dla pilnych zamówień - wysyłki standardowe, kurierem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials