Młodszy Specjalista ds. planowania produkcji

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, obecnego od wielu lat na rynku operatora logistycznego, w ramach rozwoju struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. planowania produkcjiMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie procesu planowania produkcji w systemie SAP,
  • wprowadzanie planowanej oraz prognozowanej długoterminowo produkcji do systemu SAP,
  • współpraca z działem produkcji oraz logistyki w zakresie pozyskiwania niezbędnych danych,
  • wsparcie w przygotowywaniu analiz i raportów z zakresu planowania produkcji/transportu,
  • bieżąca kontrola poziomu zapasów w systemie i reagowanie na zmieniające się potrzeby.

Wymagania:

  • roczne lub dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomośc systemu SAP lub innego systemu klasy ERP - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,
  • darmowy pakiet prywatnej Opieki Medycznej Medicover,
  • możliwość dołączenia do Ubezpieczenia Grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • pakiet świadczeń oraz benefity (np. Multisport, „Wczasy pod Gruszą”).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.