Młodszy specjalista ds. planowania i raportowania

Polimex Mostostal S.A.

Warszawa, mazowieckie

ZAKRES ZADAŃ:

  • wsparcie Zarządu w obszarze przygotowywania raportów, zwłaszcza w zakresie finansów Spółki,
  • analiza danych oraz sporządzanie prezentacji,
  • współpraca z działami:  kontrolingu i finansowo-księgowym,
  • weryfikacja kalkulacji i założeń do ofertowania,
  • wsparcie obsługi pracowników oddelegowanych za granicę od strony podatkowej, lokalnych zgłoszeń, kwestii związanych z zakładami podatkowymi,
  • wsparcie przygotowywania sprawozdań rocznych za granicę,
  • przygotowanie estymacji do budżetu,
  • koordynowanie spraw dotyczących dokumentów zakupowych, w tym uzyskiwanie akceptacji, prowadzenie ewidencji dokumentów.

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia ekonomiczne, na kierunku zarządzania lub powiązane z branżą oil & gaz,
  • Angielski - pozwalający na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym,
  • Umiejętność przygotowywania prezentacji Power Point,
  • Zaawansowana znajomość Excela,
  • Chęć rozwoju w obszarze zarządzania i finansów spółki,

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • pakiet benefitów,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
DOŁĄCZ DO NAS – BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE
Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka "Polimex-Mostostal" S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k., Mostostal Siedlce Sp. z o.o. Sp. k.

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i zagranicą.
Polimex Mostostal S.A. Polimex Mostostal S.A.