Młodszy Specjalista ds. personalnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - rozpoczęcie pracy w styczniu 2022 r.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Możliwość uzyskania premii uznaniowej do 20%
  • Praca w godz. 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku
  • Opieka trenerów metod pracy oraz opiekunów pracowników tymczasowych
  • Dostęp do programu benefitów pracowniczych ManpowerGroup Premium: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • Praca w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość prawa pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość systemu SAP
  • Wiedza z zakresu sporządzania deklaracji GUS
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy

Zadania:

  • Pomoc w obsłudze formalności związanych z zatrudnieniem, w szczególności w zakresie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy (aneksy, umowy, kary, świadectwa pracy)
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Kontrola terminowości badań lekarskich pracowników
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne
  • Monitorowanie zmian w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Sporządzanie deklaracji do GUS

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials