Młodszy specjalista ds. organizacyjnych

Narodowe Centrum Nauki

30-081 Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: 30-081 Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Prawo / Prokuratura

Narodowe Centrum Nauki jest agencją wykonawczą powołaną do wspierania działalności naukowej w zakresie badań podstawowych. Naszą siłą jest zgrany zespół z misją „Gramy dla polskiej nauki”. Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy, mówimy sobie na „ty”, stawiamy na jasne warunki współpracy, jesteśmy instytucją przyjazną kobietom.

Jeśli chcesz stać się członkiem naszego zespołu mającego wpływ na rozwój polskiej nauki, zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. organizacyjnych w Dziale Spraw Organizacyjnych

Nr ref. UP/DSO/14/2017

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

• obsługa administracyjna Dyrektora oraz Zastępcy Dyrektora,

• współpraca z komórkami Centrum w ramach realizacji zadań związanych z prowadzeniem sekretariatu Dyrektora,

• pomoc w organizacji spotkań i konferencji organizowanych w siedzibie Centrum,

• prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej kierowanej do Dyrektora lub Zastępcy Dyrektora,

• prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora Centrum,

• organizacja spotkań Dyrektora,

• przyjmowanie i profesjonalna opieka nad gośćmi Centrum,

• redagowanie pism, zaproszeń i innych dokumentów,

• organizacja i rozliczanie delegacji Dyrektora,

• utrzymywanie stałego kontaktu z wszystkimi komórkami organizacyjnymi Centrum,

• pomoc w organizacji posiedzeń i spotkań organizowanych w Centrum,

• udzielanie informacji na zewnątrz dotyczących bieżącej pracy Centrum,

• sporządzanie raportów, zestawień i grafików,

• protokołowanie posiedzeń kierownictwa Centrum,

• zakup oraz ewidencja pieczątek niezbędnych do funkcjonowania Centrum,

• kolportaż codziennej prasy między Dyrektora oraz jego Zastępcę,

• nadzór nad realizacją umowy o świadczenie usług nieregularnego przewozu osób na terenie Krakowa

Oczekiwania wobec kandydatów:

• wykształcenie wyższe;

• ogólna znajomość przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki,

• umiejętność stosowania i interpretacji aktów normatywnych oraz obowiązujących przepisów prawa,

• znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Excel, Word),

• samodzielność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,

• umiejętność analitycznego myślenia,

• inicjatywa i zaangażowanie,

• otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z pracą w administracji publicznej.

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów: CV i listu motywacyjnego do dnia 25 czerwca 2017 r. z załączeniem niniejszej klauzuli:

„Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Narodowe Centrum Nauki w celach obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów.”.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.