Młodszy Specjalista ds. Operacyjnych (Uber Eats)

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta firmy Uber Eats poszukujemy osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Obowiązki:
Tworzenie raportów i pulpitów nawigacyjnych w celu uzyskania analiz opartych na danych
Opracowywanie i optymalizacja procesów (ulepszanie istniejących procesów w firmie)
Prowadzenie projektów operacyjnych
Rozwiązywanie problemów
Wsparcie zespołu.

Oferta:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca w godzinach: 8:00 - 16:00, 9:00 - 17:00 bądź 10:00 - 18:00
Rozwój własnych kompetencji
Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania:
Wykształcenie min. licencjackie bądź w trakcie
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
Doświadczenie w analizie danych
Mile widziana znajomość SQL lub Phyton
Umiejętność pracy w grupie
Odpowiedzialność
Dobra organizacja własnej pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.