Młodszy specjalista ds. obsługi wniosków

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Biuro / Dokumentacja

Miejsce wykonywania pracy: Narodowe Centrum Nauki, ul. Królewska 57

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

-obsługa wniosków składanych w krajowych konkursach na finansowanie projektów badawczych ogłaszanych przez Centrum;

-udzielania informacji dotyczących warunków aktualnie otwartych konkursów, sposobu składania wniosków, ogólnej działalności Centrum;

-prowadzenie testów poprawności funkcjonowania elektronicznego systemu naboru wniosków;

-pomoc w ocenie formalnej wniosków składanych w konkursach ogłaszanych przez Centrum;

-obsługa posiedzeń Zespołów Ekspertów, w zakresie przygotowania dokumentów

i materiałów oraz uczestnictwa w posiedzeniach celem sporządzenia protokołów;

-przygotowywanie i wysyłka decyzji Dyrektora Centrum dotyczących finansowania

i odmowy finansowania;

-opracowywanie i uzupełnianie instrukcji dla wnioskodawców;

-tworzenie baz danych niezbędnych do wykonywania zadań;

-pomoc w archiwizacji dokumentacji.

Oferujemy:

-elastyczne godziny pracy;

-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

-udział w szkoleniach, konferencjach;

-przyjazne miejsce pracy;

-terminowo wypłacane wynagrodzenie

Od kandydatów oczekujemy:

-wykształcenia wyższego;

-bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;

-znajomości przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki;

-dobrej znajomości obsługi komputera (Word, Excel);

-samodzielności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań;

-umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;

-umiejętności analitycznego myślenia;

-inicjatywy i zaangażowania.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie związane z pracą w administracji publicznej lub paca przy obsłudze administracyjnej wniosków.

Wymagane dokumenty: CV (list motywacyjny jest mile widziany).

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV do dnia

2 września 2018r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UP/DOW/29/2018

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona w BIP Narodowego Centrum Nauki.”

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30 września 2018