Młodszy specjalista ds. obsługi wniosków/ Specjalista ds. obsługi wniosków

Narodowe Centrum Nauki

Kraków, małopolskie

Od: Narodowe Centrum Nauki
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Organizator: Narodowe Centrum Nauki

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony ( z możliwością zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony)

Wymiar etatu: pełny

Miejsce wykonywania pracy: Narodowe Centrum Nauki, ul. Królewska 57

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

-obsługa wniosków składanych w krajowych konkursach na finansowanie projektów badawczych ogłaszanych przez Centrum;

-udzielania informacji dotyczących warunków aktualnie otwartych konkursów, sposobu składania wniosków, ogólnej działalności Centrum;

-prowadzenie testów poprawności funkcjonowania elektronicznego systemu naboru wniosków;

-pomoc w ocenie formalnej wniosków o finansowanie projektów badawczych, składanych w konkursach krajowych;

-obsługa posiedzeń Zespołów Ekspertów, w zakresie przygotowania dokumentów

i materiałów oraz uczestnictwa w posiedzeniach celem sporządzenia protokołów;

-przygotowywanie i wysyłka decyzji Dyrektora Centrum dotyczących finansowania

i odmowy finansowania

-opracowywanie i uzupełnianie instrukcji dla wnioskodawców;

-tworzenie baz danych niezbędnych do wykonywania zadań;

-pomoc w archiwizacji dokumentacji;

Od kandydatów oczekujemy:

-wykształcenia wyższego (ukończone studia licencjackie lub min. 3 lata studiów magisterskich);

-dobrej znajomości języka angielskiego;

-znajomości przepisów regulujących działalność Narodowego Centrum Nauki;

-dobrej znajomości obsługi komputera (Word, Excel);

-samodzielności oraz odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań;

-umiejętności planowania i organizacji pracy własnej;

-umiejętności analitycznego myślenia;

-inicjatywy i zaangażowania.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia

18 czerwca 2018 r.

W tytule wiadomości prosimy podać numer referencyjny ogłoszenia

UP/DOW/19/2018

Do przesłanego CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzonego przez Narodowe Centrum Nauki w Krakowie procesu rekrutacji i selekcji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Zostałem/Zostałam poinformowany/poinformowana, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.

Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. , zamieszczoną na BIP Narodowego Centrum Nauki bądź na portalu rekrutacyjnym, na którym zamieszczone zostało ogłoszenie o naborze”.

Dokumenty aplikacyjne przesłane po terminie,niekompletne i bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia terminu składania dokumentów. Informacja o ewentualnym przedłużeniu czasu trwania konkursu zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Narodowego Centrum Nauki.

Osoby zakwalifikowanie do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione telefonicznie o ich terminie.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 9 lipca 2018