Młodszy Specjalista ds. obsługi umów

Kraków, małopolskie

Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref: TOK/2019/67

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania

  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Odpowiedzialność, dokładność, chęć stałego doskonalenia się.
  • Inicjatywa w działaniu, proponowanie ulepszeń.
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Zakres obowiązków

  • Udział w przygotowaniu, zawieraniu, aneksowaniu, zmianie i rozwiązywaniu umów zgodnie z udzielonymi
  • pełnomocnictwami.
  • Monitorowanie poprawności wystawianych zleceń technicznych oraz ich realizacji.
  • Obsługiwanie korespondencji oraz udzielanie informacji w zakresie realizowanych zadań.
  • Przygotowywanie i przekazywanie dokumentów do archiwizacji.
  • Współudział w opracowywaniu raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne Spółki.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się Spółce.
  • Stały i bezpłatny dostęp do platformy e-learning.
  • Atrakcyjny system premii motywacyjnej.
  • Pakiet benefitów (Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
  • grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych).

TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. świadczy usługi na rzecz Klientów wewnętrznych w ramach... Grupy TAURON, czyli innych spółek Grupy oraz ich Klientów.

W ramach 4 Centrów Usług Wspólnych TAURON Obsługa Klienta świadczy następujące usługi:
Finansowo-księgowe (Centrum Usług Wspólnych Rachunkowość)
Teleinformatyczne i informatyczne (Centrum Usług Wspólnych IT)
Kadrowo-płacowe (Centrum Usług Wspólnych HR)
Obsługę Klienta zewnętrznego (Centrum Usług Wspólnych Obsługa Klienta)

Spółka prowadzi ponadto obsługę kancelaryjną innych spółek Grupy TAURON, a także koordynuje projekty rozwojowe na ich zlecenie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Obsługa klienta