Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów - Częstochowa

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:

- weryfikacja, kontrola dokumentów,
- skanowanie korespondencji do wewnętrznego programu obiegu dokumentów,
- wprowadzanie danych do systemu,
- wprowadzanie danych do excela,
- przygotowanie pism,
- przygotowanie korespondencji do dalszej dystrybucji,
- pozostałe proste prace związane z obsługą korespondencji.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość obsługi komputera, w tym MS Office, zwłaszcza excel,
- umiejętność pisania i redagowania pism,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Oferujemy:

- pracę w prężnie działającej firmie,
- wynagrodzenie miesięczne + premia kwartalna.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli ZGODNIE z poniższą treścią:

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez agencję, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.’

Certyfikat Agencji 10301

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Energetyka