Młodszy Specjalista ds. Obsługi Umów Biznesowych

Work-Point

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres czynności:
- obsługa bilingowa umów klientów,
- obsługa bilingowa zgłoszeń i reklamacji klientów
- obsługa zadań okołobilingowych,
- obsługa umów w systemach informatycznych,
- weryfikacja i kontrola dokumentów,
- wystawianie dokumentów,
- uzupełnianie baz danych,
- pozostałe prace administracyjno-biurowe.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - konieczność) oraz urządzeń biurowych,
- zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
- samodzielność, otwartość na zmiany,
- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:
- pracę w dużej korporacyjnej firmie, ciekawą, pełną nowych wyzwań,
- wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna,
- praca od poniedziałku do piątku.
- praca nie dotyczy sprzedaży żadnych produktów.

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Finanse, Praca Inne