Młodszy Specjalista ds. Obsługi Pacjentów

Poznań, ul. Baraniaka 88, Centrum Medicover, wielkopolskie

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Coś o Tobie:

  • komunikujesz się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • dobrze radzisz sobie ze stresem,
  • jesteś samodzielny w działaniu i posiadasz umiejętność podejmowania szybkich decyzji pod wpływem presji czasu,
  • wyróżniasz się inicjatywą i odpowiedzialnością,
  • Twoja motywacja wykracza poza skalę.

A dodatkowo:

  • szukasz pracy, która wyróżni Twoje CV w przyszłości,
  • lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać,
  • angażujesz się w 100% w to co robisz, a dodatkowo nie boisz się podejmowania nowych wyzwań.

Chcemy Cię poznać !

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • pracę zmianową (8 godzinną),
  • szkolenia merytoryczne i praktyczne, które zmniejszą Twój stres podczas pierwszych dni w nowej roli,
  • pracę w nowoczesnym centrum medycznym, gdzie pracujemy według światowych standardów opieki medycznej.

Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej.... Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Praca dla studenta