MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KORPORACYJNEJ SPÓŁEK

Blackstones Sp. z o.o. Sp. k.

03-707 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma prawnicza specjalizująca się w prawie handlowym i gospodarczym poszukuje absolwentki/absolwenta lub studentki/studenta studiów niestacjonarnych z biegłą znajomością języka angielskiego na stanowisko młodszy specjalista ds. obsługi korporacyjnej spółek do pracy w młodym i ambitnym zespole w pełnym wymiarze godzin.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku zajmować się będzie m.in.:
- bieżącą obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego
- przygotowywaniem projektów wniosków, dokumentów i pism związanych z rejestracją podmiotów gospodarczych oraz zgłaszaniem zmiany danych tych podmiotów w rejestrze przedsiębiorców oraz urzędach
- sporządzaniem innych pism oraz dokumentów w języku polskim i angielskim
- przygotowywaniem kompleksowej dokumentacji do sądów i urzędów
- koordynacją przebiegu dokumentów oraz prowadzeniem rejestru dokumentacji
- wsparciem w obsłudze transakcji związanych z zakładaniem, sprzedażą oraz dokonywaniem zmian w spółkach prawa handlowego zgodnie ze wskazaniami i instrukcjami
- przygotowywaniem protokołów ze zgromadzeń wspólników oraz uchwał i sprawozdań innych organów spółki zgodnie z instrukcjami
- bieżącym kontaktem z polskimi i zagranicznymi podmiotami, kancelariami, bankami, sądami, urzędami, biurami rachunkowymi
- tłumaczeniem dokumentów prawniczych

OFERUJEMY:
- przyjemną atmosferę pracy
- możliwość rozwoju
- stałe godziny pracy
- pracę w międzynarodowym zespole

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

WYMAGANIA:
- absolwent/absolwentka lub student/studentka studiów prawniczych lub kierunków pokrewnych
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- praktyczna znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office
- umiejętność analitycznego myślenia
- bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, sumienność
- zaangażowanie i samodzielność przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole
- zdolność szybkiego uczenia się i przystosowywania do wymogów oraz obowiązujących standardów
- umiejętność pracy pod presją czasu
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność

Prezentacja firmy

Blackstones jest największym dostawcą gotowych spółek w Polsce. N... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa